Hasköy Anadolu Lisesi Londra eğitimini tamamladı

İlçemiz Hasköy Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan...

Devamını oku...
"Hasköy Anadolu Avrupa Yolunda" projesinin galası yapıldı
Umudumuz Yarınlar Projesi Umudum Yarınlar Projesi

İlçemiz Varto Halk Eğitim Merkezi ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan, Avrupa Birliği ve İKG...

Devamını oku...
Yeşilce İlk/Orta Okulu idareci ve öğretmenlerine Erasmus+ KA2 tanıtım toplantısı yapıldı İlimiz merkez Yeşilce İlk/Orta Okulu idareci ve öğretmenlerine Erasmus+ KA2 Stratejik Ortaklık Projeleri tanıtım toplantısı yapıldı

Valiliğimiz AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından İlimiz merkez Yeşilce İlk/Orta Okulu idareci ve öğretmenlerine  Erasmus+ Ana Eylem 2 Okul...

Devamını oku...
MŞÜ Rektör Yardımcısı Sayın İbrahim Erdoğan'ı ziyaret
Başarılı Proje Hazırlayıcılarına Sertifikaları Verildi
Muş Alparslan Üniversitesi'nde uluslararası seminer
Arnavutluk merkezli VNDA (Vision for National National Development) adlı kurumun dünyanın birçok ülkesinde yaptığı "How to be a successful diplomat" adlı seminer 29 Mart'ta Muş'ta! Başvuru için :
Erasmus + KA2 Projeleri için son başvuru : 31 Mart 2016 Erasmus+ KA2 Okul Ortaklığı Projeleri Başvuruları

Avrupa Birliği...

Devamını oku...
Muş İMKB Anadolu Lisesinde İdeal Okulum Projesi Tanıtıldı

Avrupa Birliği Erasmus+ kapsmanında Yenilik ve İyi Uygulama Değişimi için İşbirliği Ana Eylemi (Key Action 2, KA2) altında yer alan bu faaliyet ile kurumsal, yerel/bölgesel, ulusal veya uluslararası düzeyde yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi, transfer edilmesi ve/veya uygulanması amacıyla, Program üyesi ülkelerin eğitim kurumları arasında stratejik ortaklık projeleri desteklenmektedir.

İlimizde bulunan okullarımızı Okul Eğitimi Alanında Stratejik Ortaklık projeleri yapmaya davet ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.ua.gov.tr/programlar/erasmus-program%C4%B1/okul-e%C4%9Fitimi-program%C4%B1/stratejik-ortakl%C4%B1klar sitesini inceleyebilir; teknik anlamda destek için Valiliğimiz Hizmet Binası'nda bulunan AB ve Dış İlişkiler Bürosu'nu ziyaret edebilirsiniz.

Randveu için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Başvurular, en geç 31 Mart 2016 tarihinde Brüksel saati ile 12:00 (Türkiye Saati ile 13:00)'e kadar sisteme yüklenmek zorundadır. 

 

Avrupa Birliği Bakanlığı   Türkiye Ulusal Ajansı   Eurodesk   Merkezi Finans ve İhale Birimi   Avrupa Gençlik PortalıYerelde AB   Avrupa Komisyonu   Europass   Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu   SODES

       webmail
Türkçe|English