S.NO
ADI SOYADI
GÖREVİ
İŞ TELEFONU
1
Seddar YAVUZ
Vali
212 10 01 - 02 - 03
T.B.M.M. ÜYELERİ                                                      
2
Mehmet Emin ŞİMŞEK
Muş Milletvekili
0312 420 64 02
3
Ahmet YILDIRIM
Muş Milletvekili
0312 420 57 63
4
Burcu Çelik ÖZKAN
Muş Milletvekili
0312 420 58 52
T.B.M.M ESKİ ÜYELERİ
GARNİZON KOMUTANI
5
P. Kur. Alb. İsmail IŞIK
Garnizon Komutanı
216 10 40 - 41
BELEDİYE BAŞKANI            
6
Feyat ASYA
Muş Belediye Başkanı
212 10 15 - 29 30
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADALET KOMİSYONU BAŞKANI, ÜNİVERSİTE REKTÖRÜ, BARO BAŞKANI
7
Ömer SÖNMEZ
Cumhuriyet Başsavcısı
212 10 09 - 16 23
8
Mesut ŞENGÖNÜL
Adalet Komisyonu Başkanı
Direkt: 212 19 34 - 16 23
9
Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT
Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü
0436 249 49 49
10
Av. Feridun TAŞ
Muş Barosu Başkanı
212 16 23 - 16 38
VALİ YARDIMCILARI
11
Hüseyin GÖKTÜRK
Vali Yardımcısı
 
12
Ali SAKAR
Vali Yardımcısı
212 29 16 - 17
13
Ercan ÖTER
Vali Yardımcısı
212 29 13
14
Zeliha UYAN
Vali Yardımcısı
212 29 13
İLÇE KAYMAKAMLARI
15
Hüseyin GÖKTÜRK
Hasköy Kaymakamı
411 20 04 - 23 83
16
Ömer ŞAHİN
Bulanık Kaymakamı
311 20 05
17
Soner KIRLI
Malazgirt Kaymakamı
511 24 00 - 21 29
18
Mehmet Nuri ÇETİN
Varto Kaymakamı
711 20 01
19
Abdulgani MAĞ
Korkut Kaymakamı
611 60 01 - 03 - 04
İL GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
20
J. Plt. Kur. Alb. Osman Nuri ÇEVİK
İl Jandarma Komutanı
216 11 25
21
Ahmet Cemal ÇALIŞKAN
İl Emniyet Müdürü
216 10 01 - 02
İL GENEL MECLİS BAŞKANI VE  İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
22
Ömer ÇETİNKAYA
İl Genel Meclis Başkanı
212 41 42
23
Halis COŞKUN
Malazgirt Belediye Başkanı
511 20 71
24
Haşim ARIK
Korkut Belediye Başkanı
611 60 22 - 23
25
Figen YAŞAR
Bulanık Belediye Başkanı
311 20 20 - 23 75
26
Mürsel ÖZEN
Hasköy Belediye Başkanı
411 20 05 - 33 23
27
Sabite EKİNCİ
Varto Belediye Başkanı
711 20 20
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
28
Prof. Dr. İbrahim ERDOĞAN    
Eğitim Fakültesi Dekan V. / Rektör Yrd.
249 49 49
29
Prof. Dr. Osman ÖZCAN
Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı / Rektör Yrd.
249 49 49
30
Prof. Dr. Bayram COŞKUN
İİBF Dekanı
249 49 49
31
Prof. Dr. Erdal Necip YARDIM
Mühendislik Mimarlık Dekanı
249 49 49
32
Prof. Dr. Cevat SELAM
İletişim Fakültesi Dekan V.
249 49 49
33
Doç. Dr. Ercan BURSAL
Fen Bilimleri Ensitüsü Müdürü
249 49 49
34
Doç. Dr. Mehmet Kamil COŞKUN
Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü
249 49 49
35
Yrd. Doç. Dr.Hanifi KÖRKOCA
Sağlık Yüksekokulu Müdürü
249 49 49
36
Doç. Dr. Murat KAYRİ
Teknik Bilimler MYO Müdürü
249 49 49
37
Yrd. Doç. Dr. Hüseyin KOÇ
Sosyal Bilimler MYO Müdürü
249 49 49
38
Yrd. Doç. Dr. Adem AKKUŞ
Malazgirt MYO Müdürü
249 49 49
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
39
Şeyhmus YENTÜR
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri
212 13 01 - 212 11 65
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA BELİRLENEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
40
Hv.P.Kur.Alb. Halil AKAR
Hava Meydanları Komutanı
245 20 20 - 20 10
41
J.Yarbay Türker BAYAR
İl Jandarma Komutan Yrd.
216 11 28 - 11 20 - 21
42
Top.Yarbay Ali YILMAZ
49.Mot P. Tugay K. Yrd.lığı Topçu Tb. K.
216 10 47 - 10 40
43
 Per. Yarbay Levent  KARAMALAK
Askerlik Şubesi Başkanı
212 10 17
HAKİMLER, SAVCILAR VE NOTER ODASI BAŞKANI
44
Mesut ŞENGÖNÜL
Hakim
 
45
Tevfik İNCEOĞLU
Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi
 
46
İlyas ARGİN
Hakim
 
47
Satı Taşkaya ŞENLİK
Hakim
 
48
Seçkin ŞENLİK
Hakim
 
49
Bilgenur ÇAĞLAYAN
Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi
 
50
Zülkif YAĞMUR
Hakim
 
51
Gönül ÖZTÜRK
Hakim
 
52
Şehnaz APAYDIN
Hakim
 
53
Elif Tanyeli ÖZGİLİK
Hakim
 
54
Hamdi GÖZÜKARA
Hakim
 
55
Burak HİZARCIOĞLU
Hakim
 
56
Rukiye YILMAZ
Hakim
 
57
Zeynep MERCAN
Hakim
 
58
Zeren HEKİM AKGÖL
Hakim
 
59
Hüsamettin UYAN
Hakim
 
60
Ayşegül DİLBER
Hakim
 
61
Zeynep KURT
Hakim
 
62
Mahmut AKGÖL
Cumhuriyet Savcısı
 
63
Hüseyin APAYDIN
Cumhuriyet Savcısı
 
64
Ali ÖZGİLİK
Cumhuriyet Savcısı
 
65
Ömer ATALAY
Cumhuriyet Savcısı
 
66
Nedim MERCAN
Cumhuriyet Savcısı
 
67
İsmet ÇINAR
Cumhuriyet Savcısı
 
68
Cihan ERDOĞAN
Cumhuriyet Savcısı
 
69
Cihan DİLBER
Cumhuriyet Savcısı
 
70
Alperen ÖZTÜRK
Cumhuriyet Savcısı
 
71
Fadime BALALİOĞLU
Cumhuriyet Savcısı
 
            T.B.M.M.'DE GURUBU BULUNAN ve BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
72
Namık ERGÜN
Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı
212 78 82 - 32 32 - 231 24 42
73
İsmail ADANUR
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı
212 77 55
74
Şükrü DEMİR
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı
212 66 32 - 48 14
75
Cihan AKPOLAT
BDP  İl Başkanı
 
76
Bülent AVCI
BBP  İl Başkanı
 
77
Elif ÇETİNBAŞ
HDP İl Başkanı
 
78
M. Şirin ÇAĞLAYAN
HÜDAPAR İl Başkanı
 
79
Abdullah SAĞLIK
Saadet Partisi İl Başkanı
 
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI İLE ÜNİVERSİTELERCE BELİRLENEN DİĞER ÖĞRETİM ÜYELERİ
80
Yrd. Doç. Dr. Murat KAYACAN
İlahiyat Fakültesi Dekan Yrd.
 
81
Yrd. Doç. Dr. Hanifi KÖRKOCA
Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
212 22 00
82
Yrd. Doç. Dr. Özmen İSTEK
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
 
83
Yrd. Doç. Dr. Hasan TASALI
Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
 
84
Öğretim Gör. Hakan SUVAK
Malazgirt Meslek Yüksekokulu  Md. Yrd.
 
85
Öğretim Gör. Şakir ÇETİN
Malazgirt Meslek Yüksekokulu  Md. Yrd.
 
BAKANLAR KURULU KARARLARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN  İL TEŞKİLATINDAKİ YÖNETİCİ, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM AMİRLERİ
86
İbrahim TANIŞ
İl Afet ve Acil Durum Müdürü
212 11 86 - 49 19 - 54 33
87
Alettin BOZKURT
İl Müftüsü
212 11 48 - 68 00 - 64 98
88
Seyit Ahmet EKSİK
Anadolu Ajansı Muş Büro Sorumlusu
 
ADALET BAKANLIĞI
89
Mesut AKDÜLGER
Muş Denetimli Serbestlik Müdürü
212 27 43
90
Murat TURAN
E Tipi Kapalı Cezaevi Müdürü
215 12 29 - 12 28 - 12 26
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
91
Abdulbari AKSOY
İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü
216 40 11
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
92
Recep KOTAN
İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdür V.
212 11 50
93
Mehmet AKTAŞ
Organize Sanayi Bölge Müdürü
212 98 74
94
Kenan MERGEN
KOSGEB Muş Hizmetleri Merkezi Müdür V.
212 06 25
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
95
Ramazan TURAN
SGK İl Müdürü
212 60 24 - 09 23 – 71 19
96
Mehmet Emin TAYLAN
Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müd.
212 20 37-180
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
97
Taner ERCAN
İl Çevre ve Şehircilik Müdürü
216 10 70
98
Onur KORMAN
Kadastro Müdür V.
0436 280 100
99
Hediyetullah ŞEKER
Tapu Müdürü
212 11 55
ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
100
Eşref ŞENTÜRK
VEPSAŞ Müessese Müdürü
212 40 39 - 20 11 - 16 34
101
Halim TORAMAN
Botaş İl Temsilcisi
212 20 27
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
102
Ali KARTAL
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü
216 11 41 - 42 - 43
103
Orhan BAŞAK
Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü
231 24 82 - 84
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
104
Ergün ÇOLAKOĞLU
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü
212 20 46 - 47
105
Şahin OKULDAŞ
Toprak Mahsülleri Ofisi Müdürü
212 11 14 - 19 20 - 37 84
106
M.Emin TURAN
Tarımsal Kırsal Kalkınma Destekleme İl Koordinatörü
212 10 70
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
107
Mustafa Bilgin ŞAHİN
D.A. Gümrük  ve Ticaret Bölge Müdürü
0472 321 20 56
108
Cemil ÖZDEMİR
Ticaret İl Müdürü
212 11 50
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
109
Ali GÜMÜŞ
Özel Kalem Müdürü
212 10 01 - 02 - 03
110
Bülent SOLMAZ
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü
212 04 91
111
Yaşar COŞKUN
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdür V.
212 20 56 - 212 11 87
112
Namık Kemal AKALIN
İl İdare Kurulu Müdürü
212 60 15
113
Şefik ÖKMEN
İl Yazı İşleri Müdürü
212 12 55
114
Emrah TURAN
İl Mahalli İdareler Müdürü
212 29 24
115
Ahmet ÇELİK
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü
212 16 94
116
Nurettin BOZKURT
İl Sosyal Etüt ve Proje Md. / Sos. Yrd. Ve Dyn. Vakfı Md. V.
212 30 08 - 74 28
117
Asliye KILIÇ
İl Dernekler Müdürü
212 46 76
118
Rahmi BALKAYA
İdari Hizmetler Şube Müdür V.
212 98 22
119
Rahmi BALKAYA
İl Hukuk İşleri Şube Müd. V.
 
120
Fatih IŞIK
İl Göç İdaresi Müd. V.
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
121
Hayrettin ÇETİN
İl Kültür ve Turizm Müdürü
215 20 95 - 97
MALİYE BAKANLIĞI
122
Mustafa YUMUŞAK
Defterdar
212 10 38
123
Nizamettin GÜLER
Şeker Fabrikası Müdürü
215 13 29 - 12 80 - 81 - 82
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
124
Cevdet ARSLAN
İl Milli Eğitim Müdürü
212 19 88 - 10 12 - 50 23
ORMAN VE SU İŞLERİ  BAKANLIĞI
125
Dursun TEL
Orman İşletme  Müdürü
212 82 01 - 01 14
126
Haydar TAŞDEMİR
Orman ve Su İşleri 60. Şube Müdürü
212 18 21 - 18 30
127
M.Reşit AYDIN
Muş Meteoroloji  Müdür
212 12 16 - 27 16
128
Gökçen BAŞARAN
Meteoroloji Meydan Müdürü
245 20 06
129
Mehmet YILMAZ
DSİ 172. Şube Müdürü
216 10 80
SAĞLIK BAKANLIĞI
130
Dr. Serdar TÜRKOĞLU
İl Sağlık Müdür V.
212 20 96 - 65 04 makam
131
Dr. Serdar TÜRKOĞLU
İl Halk Sağlığı Müdürü
212 01 67
132
Mustafa ABANOZ
Kamu Has. Bir. Genel Sekreteri
212 20 57 - 48
ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
133
Abdullah YÜKSEL
PTT Başmüdürü
212 98 44
134
Ahmet SÖYLEMEZ
İl Telekom Müdürü
555 10 10
135
Sabri YILDIRIM
TCDD Gar Müdürü
216 11 17 - 18 - 19
136
Sulhattin ÖMEROĞLU
Karayolları 113. Şube Şefi
212 16 17 - 10 19
137
Kemal DAŞDAN
D.H.M.İ. Muş Havalimanı Müdür V.
250 00 00
138
Barış DENAT
THY İl Müdürü
250 00 05 - 113
139
Oğuz Tuncay GÖRÜR
DAKA İl Temsilcisi
 
RESMİ  ve ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
140
Cengiz DAŞKIRAN
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
212 09 48 - 12 05
141
İsmail ACEM
T. Halk Bankası Müdürü
212 09 70 - 72 55
142
Ahmet YAKUT
T. Vakıflar Bankası Müdürü
212 04 46 - 212 37 99 - 98
143
Ercan YILDIZ
Türkiye İş Bankası Müdürü
212 13 14 - 56 36
144
Nihat YÜCEL
Akbank Müdürü
212 16 14 - 17 40 - 59 52
145
Hadi ALTUN
Garanti Bankası Müdürü
212 09 98 - 212 25 33
146
Ali
Albarakatürk
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
147
Ömer ÇETİNKAYA
İl Genel Meclis Üyesi  (Başkan)
 
148
Ömer ALTAY
İl Genel Meclis Üyesi  (Merkez)
 
149
Ümit SAKIK
İl Genel Meclis Üyesi  (Merkez)
 
150
Mehmet Emin BİTİM
İl Genel Meclis Üyesi  (Merkez)
 
151
İrfan SÜNE
İl Genel Meclis Üyesi  (Merkez)
 
152
Saadettin ORTAÇ
İl Genel Meclis Üyesi ( Merkez)
 
153
Bahyettin ORUÇ
İl Genel Meclis Üyesi ( Bulanık)
 
154
Hüsnü YILMAZ
İl Genel Meclis Üyesi ( Bulanık)
 
155
Sıracettin ÇİFTÇİ
İl Genel Meclis Üyesi ( Bulanık)
 
156
H.Asım ÇETİNKAYA
İl Genel Meclis Üyesi ( Bulanık)
 
157
Seyithan AKKAYA
İl Genel Meclis Üyesi  (Bulanık)
 
158
Fikri Galip AKSAK
İl Genel Meclis Üyesi  (Hasköy)
 
159
Hüsamettin ALTAY
İl Genel Meclis Üyesi  (Hasköy)
 
160
Rüstem SAYIM
İl Genel Meclis   Üyesi  (Hasköy)
 
161
Mehmet Şakir TUĞRUL
İl Genel Meclis   Üyesi  (Korkut)
 
162
Rıfat EROL
İl Genel Meclis   Üyesi  (Korkut)
 
163
Kemal ARAT
İl Genel Meclis Üyesi (Korkut)
 
164
Mehmet Hanifi GÜZEY
İl Genel Meclis Üyesi (Malazgirt)
 
165
Ramazan ÖZEK
İl Genel Meclis Üyesi (Malazgirt)
 
166
Şeyhmus TÜRELİ
İl Genel Meclis Üyesi  (Malazgirt)
 
167
Alpaslan KARDAN
İl Genel Meclis Üyesi  (Malazgirt)
 
168
Müşerref DAĞ
İl Genel Meclis Üyesi  (Varto)
 
169
Sait ÇETİNKAYA
İl Genel Meclis Üyesi  (Varto)
 
170
Metin AYDOĞDU
İl Genel Meclis Üyesi  (Varto)
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
171
Muhterem BOZKURT
Belediye Meclis Üyesi
 
172
Sadullah ÖZBEK
Belediye Meclis Üyesi
 
173
Ebedin KOYUNCU
Belediye Meclis Üyesi
 
174
Basri AVCI
Belediye Meclis Üyesi
 
175
Recep TEKER
Belediye Meclis Üyesi
 
176
Abdullah ARSLAN
Belediye Meclis Üyesi
 
177
Gülay BALKAYA
Belediye Meclis Üyesi
 
178
Şahin DEMİR
Belediye Meclis Üyesi
 
179
Rıfat ÖZEN
Belediye Meclis Üyesi
 
180
Hikmet ÇELİK
Belediye Meclis Üyesi
 
181
Alaaddin RENÇBER
Belediye Meclis Üyesi
 
182
Mehmet Halis DİĞER
Belediye Meclis Üyesi
 
183
Harun KÖSE
Belediye Meclis Üyesi
 
184
Mehmet Kasım TOPLU
Belediye Meclis Üyesi
 
185
Mehmet Rıza YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
 
186
Hakim KILIÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
187
Maşallah YAMAÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
188
Suphi AYDIN
Belediye Meclis Üyesi
 
189
Hediye EROL
Belediye Meclis Üyesi
 
190
Şaban ATILGAN
Belediye Meclis Üyesi
 
191
Mehmet Salih ATALAY
Belediye Meclis Üyesi
 
192
Güzel SARAÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
193
Vahdettin KILIÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
194
Muzaffer SONDUK
Belediye Meclis Üyesi
 
195
Hakkı ÇINAR
Belediye Meclis Üyesi
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
196
Fatih CENGİZ
Muş Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı
212 65 19 - 212 11 95
197
Hakim YILDIRIM
Ziraat Odası İl Başkanı
212 11 40
198
Orhan DEMİRTÜRKOĞLU
Esnaf ve Sanatkarlar Odası İl Başkanı-Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı
212 31 97 - 11 68
199
Mehmet Burhan AKSAK
Şoförler ve Otomobilciler Odası İl Başkanı- TESK Genel Başkan V.
212 18 89
200
M.Salih KILIÇ
Şoförler ve Otomobilciler Odası İl Bşk. V.
212 18 89
201
Emrullah EROL
Mimarlar Odası Başkanı
 
202
Muhsin KARSLI
Eczacılar Odası İl Başkanı
 
SENDİKALAR
203
Fehmi Kuzey VURAL
Memur SEN  İl Temsilcisi
 
204
Necmi EROL
Eğitim SEN  Şube Başkanı
 
205
Ümit ÇOLAK
Kamu-SEN İl Temsilcisi
 
208
Tekin UYGUR
Tüm Bel. SEN Şube Başkanı
 
209
Fikret SANCAR
Şeker İş Şube Başkanı
 
210
Beşir IŞIK
Tarım İş Şube Başkanı
 
211
Mahmut ASLAN
HAK-İŞ İl Temsilcisi
 
212
B. Ramazan AYTEKİN
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu İl Temsilcisi
215 13 31
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER-VAKIFLAR VE BAŞKANLARI
213
Cengiz KOÇ
Kızılay Şube Başkanı
212 37 95 - 212 23 14
214
Bedirhan GÜVEN
THK Şube Başkanı
212 25 38 - 12 40
215
Murat MERİÇ
TÜMSİAD İl Başkanı
212 26 99
216
Özcan YETKİNER
Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı
212 16 07 - 128
217
Bedri KORKMAZ
Bedensel Engelliler Derneği Muş Şube Başkanı-Bedensel Engelliler Derneği Genel Başkanı
212 78 88
218
Salih YÜCE
Onko Sev-Genç Birikim Dernekleri Başkanı
212 04 25
219
Neşet ÇAĞLI
Umut Feneri Yardıma Muhtaç Kimselere Yrdm. Der. Bşk
212 71 40
220
Gaye MERGEN
Lale Kadın Derneği Başkanı
 
221
Gıyassettin ALKAŞ
Muharip Gaziler Derneği Başkanı
 
222
Turan SÜME
Muhtarlar Derneği Başkanı
 
223
Felemez SİNECEM
Şehitler ve Malüller Derneği Başkanı
212 21 13
224
Zülküf ERİKLİ
Sulama Birliği Başkanı
216 41 43
225
Mehmet Ali SEÇKİN
PANKO Birlik Başkanı
 
226
Ferzende EMRE
Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı
 
227
İhsan AYTEMİŞ
Tema Vakfı İl Başkanı
 
228
Şehymus SOLGUN
Tütün Koop Bşk.
 
229
Fecri AVCI
MAKSAD Muş Şube  Başkanı
 
230
Erdoğan TUNCER
Muş Merkez Sanayi İş Adamları Derneği Bşk.
 
231
Mürsel ÖZEN
MÜSİAD Bşk.
 
232
Emrullah ÖZBEY
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Derneği Temsilciliği
 
221
Emrullah ÖZBEY
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı
 

Avrupa Birliği Bakanlığı   Türkiye Ulusal Ajansı   Eurodesk   Merkezi Finans ve İhale Birimi   Avrupa Gençlik PortalıYerelde AB   Avrupa Komisyonu   Europass   Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu   SODES

Türkçe|English